124

В Грузії вступила в силу заборона дискримінації за ознакою сексорієнтації і гендерної ідентичності


Антидискримінаційний закон набув чинності в Грузії.

В Грузії вступила в силу заборона дискримінації за ознакою сексорієнтації і гендерної ідентичності

Президент Грузії Георгій Маргвелашвілі підписав антидискримінаційний закон; документ був опублікований в "Законодавчому віснику" країни і, отже, набув чинності.

Парламент Грузії прийняв закон "Про викорінення всіх форм дискримінації" 2 травня. Згідно з документом, в країні забороняється дискримінація за будь-якою ознакою. Зокрема, метою закону є дотримання принципів рівноправності людей незалежно від їх раси, кольору шкіри, статі, громадянства, віросповідання, сімейного стану, сексуальної орієнтації, гендерної ідентичності, політичних поглядів і так далі.

Прийняття даного закону викликало бурхливу реакцію серед представників патріархії, деяких НУО та православних груп, які останнім часом не раз проводили акції протесту в Тбілісі і Кутаїсі. Зокрема, патріархія країни вимагала вилучити зі списку ознак дискримінації терміни "сексуальна орієнтація" і "гендерна ідентичність".

В рамках проведення марафону "Without of homophobia".

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.

Джерело: ria.ru/

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти