164

Кончіта Вюрст сказала, що не хоче бути жінкою і назвала себе гей-іконою


Після виходу у фінал "Євробачення 2014" Кончіта Вюрст з Австрії відповіла на запитання журналістів.

Кончіта Вюрст сказала, що не хоче бути жінкою і назвала себе гей-іконою

Організатори конкурсу вирішили відкласти оголошення виходу у фінал бородатої травесті-співачки на останок. Через що зберегли інтригу, адже дискусії щодо участі австрійської виконавиці у пісенному конкурсі були найбільшими.

Після виходу у фінал, журналісти нагадали співачці, що її найбільшою підтримкою була гей-спільнота. Вона це прокоментувала так: "Так, я відчувала цю підтримку від моїх шанувальників. Цього вечора їх любов огортала мене і давала сили. Я знаю, що я є іконою гей-спільноти, але мені важливо і те, що багато гетеросексуалів підтримали мене і мою пісню. Вони зрозуміли, що я хотіла донести своїм співом".

На запитання, чи збриє Кончіта Вюрст після можливої перемоги в конкурсі бороду, вона відповіла: "Ні. Зрозумійте, я не хочу бути жінкою. Не хочу себе міняти, я створила цей персонаж - Кончіти Вюрст, щоб показати, що ти можеш бути зіркою в будь-якому вигляді. І я ніколи не збрию бороду. Ні за що на світі!"

Нагадаємо, Австрія пройшла до фіналу міжнародного конкурсу пісні "Євробачення 2014". Кончіта Вюрст виступила під номером шість з піснею "Rise like a phoenix".

Фінал пісенного конкурсу, в якому зустрінуться посланці "цнотливості" від Росії сестри Толмачови, українка Марія Яремчук і бородата травесті Кончіта Вюрст, відбудеться 10 травня у Копенгагені.

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.

Джерело: ivona.bigmir.net

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти