93

Вільний простір для ЛГБТ «HROM SPACE»


Громадська організація "Хром" відкрила тиждень толерантності у місті Дніпропетровськ, який триватиме до 17 травня.

Вільний простір для ЛГБТ «HROM SPACE»

«В цей «зірковий» час коли кожна людина, кожна група, кожна організація, що працюють для ЛГБТ-спільноти показують хто вони є і чого вони досягли за рік» - йдеться в прес-релізі Хрому.

«Цей рік як для країни так і для нашої організації був сповнений невдачами та перемогами, занепадами та натхненнями і так само, як наші браття-патріоти не опустили руки перед ворогом, так і ми не здалися, ми залишилися вірними нашій ідеї та місії, тому прийшов час показати наші справжні обличчя суспільству та відкритись новому часу.»

14 травня відбудеться незвичайна та екстремальна фотовиставка художніх робіт та фото, вуличне графітті та фотосесія на ЛГБТ-тематику на даху 16-поверхового будинку. Цікавинкою цього заходу буде те, що кожен гість зможе взяти собі будь-яку річ з виставки яка вразила його, або надихнула. Більше деталей в афіші ЛГБТ порталу України.

І яскравим завершенням тижня толерантності буде традиційний «Веселковий флеш-моб» 17 травня, на якому можна відкрито і голосно пройтись вулицями міста, роздаючи шматочки веселки та позитивні листівки з тематичним змістом! Більше деталей в афіші ЛГБТ порталу України.

Тижень проти гомофобії в місті Дніпропетровськ став можливим за підтримки інтернет-магазину улюблених речей «HROM SHOP»

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти