177

Тіматі подякував Путіну за гомофобію


Російський співак Тіматі є затятим противником гомосексуальності та її так званої пропаганди. Тому його гнівна публікація в інтернеті про переможницю "Євробачення 2014" Кончіту Вюрст була цілком очікувана.

Тіматі подякував Путіну за гомофобію

Артист повідомив, що якби на його шляху опинилися геї, які святкували перемогу після "Євробачення", то він би "порозбивав їм ї**ла без коливань".

Репер заявив, що гомосексуальність - це складне психічне захворювання сучасного суспільства, пропаганда якого йде з Америки та Європи. Також він подякував президента Росії Володимира Путіна за скасування гей-парадів у столиці:

"Ще раз величезне спасибі В.В.Путіну за заборону проведення гей-парадів у Москві! Суспільство потрібно здорово розвивати, а не розкладати зсередини, прикриваючись "псевдодемократією".

P.S. @ st_stoizsta твою естафету бачив, але через внутрішні міркування і національні ознаки, збривати бороду не стану, занадто дох*я честі цим під*рам буде, тим більше у мене своя, а не намальована, як у деяких)))
P.S.S. Посони будьте адекватні !!!". 

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.

Джерело: tv.ua/

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти