147

Nintendo вибачилася за відсутність одностатевих стосунків у грі


Найбільша компанія-виробник комп'ютерних ігор вибачилася перед своїми користувачами за те, що не передбачила можливості вступати в одностатеві стосунки у своїй популярній грі Tomodachi Life, повідомляє ABSNews

Nintendo вибачилася за відсутність одностатевих стосунків у грі

 Напередодні виходу на європейський і американський ринки, який має відбутися цього літа, дуже популярної в Японії гри один із її шанувальників започаткував у соціальних мережах кампанію, що закликає Nintendo дозволити персонажам гри, які фактично служать відображенням реальної людини, вступати в одностатеві стосунки.

У грі Tomodachi Life, яка вийшла в Японії торік, задіяні персонажі Miї - віртуальні аватари гравців, що живуть на віртуальних островах.

Гравці можуть знайомитися з іншими персонажами, товаришувати з ними, вступати в романтичні стосунки і шлюб. Останнє дає парі низку переваг, наприклад, можливість переїхати в просторіший будинок і завести дітей. Однак у грі не передбачена опція одностатевих стосунків.

Проти цього виступив американець Тай Маріні, 23-річний гей і шанувальник гри. Він хотів би, щоб його аватар і аватар його бойфренда в грі повторювали статус у реальному житті, але це неможливо: для цього одному з них доведеться віртуально змінити стать. Цього виявилося достатньо, щоб запустити кампанію #Miiquality, що закликає компанію змінити налаштування.

Спочатку Nintendo відмовилася розглядати це питання, повідомивши, що "не збиралася робити жодних заяв соціального спрямування". При цьому варто зазначити, що в Японії, де вийшла оригінальна гра, одностатеві шлюби не легалізовані.

Однак через кілька днів компанія "дала задній хід" і випустила повідомлення, в якому принесла вибачення своїм користувачам з нетрадиційною орієнтацією. У ньому також йдеться про неможливість внести зміни в код вже випущеної версії програми: це занадто серйозне втручання в ігровий простір, яке не може бути реалізоване випуском "латок" до вже готової грі. Проте Nintendo пообіцяла створити більш "інклюзивне середовище" у наступній версії гри, якщо така в майбутньому з'явиться.

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.

Джерело: ABS News

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти