151

Українка Марія Яремчук задоволена виступом бородатої Кончіти Вюрст


11-го травня представниця України на "Євробаченні-2014" Марія Яремчук повернулася до Києва. В аеропорті співачку зустріли юні фанати, а сама вона поділилася враженнями від конкурсу.

Українка Марія Яремчук задоволена виступом бородатої Кончіти Вюрст

Зокрема, у коментарі "Комсомольській правді в Україні" Марічка зазначила, що очікувала на перемогу австрійської конкурсантки Кончіти Вюрст.

Серед усіх номерів Яремчук понад усе сподобався виступ переможниці з Австрії.

"Перемога Австрії була очікувана. Я згодна з тим, що в її номері все було досконало. І особистість її теж цікава. Стільки харизми і жіночих повадок, як у неї, немає у багатьох знайомих мені жінок..." - підкреслила Марія.

"Але особисто я б проголосувала за гарного хлопця без бороди. Або з бородою. Але за хлопчика. Я вболівала за Швецію, за Угорщину... Такий хлопець прекрасний", - мрійливо додала Яремчук.

Нагадаємо, за результатами фіналу "Євробачення-2014", який відбувся 10-го травня, Марія Яремчук з піснею "Tick-Tock" посіла шосте місце.

Яремчук, яка відкривала фінал "Євробачення", зізналася, що дуже хвилювалася.

"Це був перший досвід відкривати концерт, і номер виступу вплинув на підсумковий результат. Виступати першим і посісти ще шосте місце, це дуже навіть хороший результат", - сказала співачка.

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.

Джерело: tabloid.pravda.com.ua/

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти