223

Бабуся ВІЛ-позитивного українського хлопчика просить допомоги в Елтона Джона


Український хлопчик Лев Агеєв, якого в 2009-му році прагнув усиновити Елтон Джон, конче потребує обіцяної допомоги співака. Із проханням до зірки звернулася його бабуся Юлія. Про це пише "Contact Music" з посиланням на "The Sun".

Бабуся ВІЛ-позитивного українського хлопчика просить допомоги в Елтона Джона

"Я знаю, він (Елтон Джон) був небайдужий до Лева. Ми хвилюємось через те, що буде далі, тож були б удячні за будь-яку допомогу, яку він зможе нам надати", - сказала жінка. 

"Я нікуди не можу зводити хлопчиків (Лева та його братика). Ми сходили до зоопарку, і вони були такі щасливі – то була рідкісна розвага. У нас справді обмаль грошей", - поділилася бабуся Лева.

Нагадаємо, Левові був 1 рік, коли сер Елтон побачив його в дитбудинку для ВІЛ-позитивних дітей на Донеччині. Артист та його чоловік Девіду Фернішу не всиновили малюка, але пообіцяли допомагати йому фінансово.

Як зізнався Елтон Джон, саме зустріч із Левом змусила його замислитися про те, щоби завести дітей. Як відомо, зараз у пари підростає двійко синів, народжених сурогатною матір’ю.

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.

Джерело: tabloid.pravda.com.ua/

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти