104

Українець створив сервіс, що дозволяє кожному приміряти бороду Кончити Вурст


Переможниця «Євробачення-2014» - Кончита Вурст з Австрії - стала темою тижня в інтернет-медіа. Мережа наповнилась мільйонами мемів на тему Кончити і її стилю, а російський сегмент Twitter захлинається від хештега # гейропа. Хвилю вирішив осідлати і молодий Ігор Хрипченко - він створив інтернет-сервіс, за допомогою якого можна легко і швидко «стилізувати» будь фотопортрет.

Українець створив сервіс, що дозволяє кожному приміряти бороду Кончити Вурст

Сайт beard.musicstats.ru Ігор запустив 11 травня. «В пам'ять музичного конкурсу «Євробачення», а зокрема перемоги - Кончити Вурст, яка зачепила кожного школяра і кожного гомофоба - запустив сервіс, який ставить на вашу фотографію бороду , - написав Іван на своїй сторінки у «ВКонтакте». - У планах є багато чого додати. «А поки, будьте в тренді, або йдіть».

Одним з перших з легкої руки Івана бороду приміряв засновник «ВКонтакте» і свіжоспечений громадянин острівної держави Сент-Кітс і Невіс Павло Дуров:

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.

Джерело: ain.ua

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти