121

Транcгендери в США зможуть служити в армії


Міністр оборони США Чак Хейгел заявив, що він відкритий для перегляду закону, згідно з яким люди, які змінили свою стать, не мають права служити в збройних силах.

Транcгендери в США зможуть служити в армії

Американська громадськість вже протягом довгого часу критикує військових за їх небажання допускати до служби в армії транссексуалів - людей, що змінили стать, пише англомовний сайт RT.

Президент США Барак Обама, у свою чергу, заявляв, що права представників ЛГБТ-спільноти, є одним з пріоритетів його політики як глави держави.

В даний час, згідно політиці Міністерства оборони США, в армію і на флот не беруть осіб, у яких є «значні аномалії або дефекти геніталій, включаючи людей, що змінили стать».

Виступаючи на телеканалі ABC, глава американського оборонного відомства Чак Хейгел заявив, що, можливо, будуть відбуватися зрушення в напрямку зняття заборони для транссексуалів на проходження військової служби.

«Питання транссексуалів ускладнене тим, що тут є і медичні аспекти, - зазначив глава Пентагону. - Цим людям потрібне спеціальне медичне обслуговування. У тих жорстких умовах, в яких проходять службу наші чоловіки і жінки, ми не завжди можемо її надати».

Однак у той же час Хейгел сказав, що «відкритий для переоцінки цього питання ... оскільки кожен кваліфікований американець, який хоче служити своїй країні, повинен мати таку можливість, якщо він підходить для цього»

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.

Джерело: russian.rt.com/

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти