112

Українофобний гей-активіст хоче в Москві організувати «бородатий марш»


Активісти московського гей-прайду направили в мерію Москви повідомлення про проведення ходи "Марш бородатих жінок і чоловіків імені Кончіти Вюрст", повідомляє портал GayRussia.ru.

Українофобний гей-активіст хоче в Москві організувати «бородатий марш»

"Багато ЛГБТ-активістів хочуть скористатися образом Кончіти Вюрст під час майбутнього в Москві дев'ятого щорічного гей-параду, запланованого на суботу 31 травня. У зв'язку з цим заявка на проведення ходи бородатих імені Кончіти Вюрст відкриває сезон гей-прайду і стане пробною кулею в наших відносинах з мерією Москви в цьому році ", - цитує портал засновника руху московського гей-прайду Ніколая Алексєєва.

"Згідно з поданою заявкою, захід має відбутися у вівторок, 27 травня, в день 21-ї річниці скасування кримінального переслідування за вступ у добровільні гомосексуальні відносини в Росії" , - йдеться в повідомленні.

За інформацією порталу, ходу заявлено з 13 до 14 годин по пішохідній частині Тверського бульвару від Пушкінської площі до площі Микитські Ворота з кількістю учасників до 100 чоловік. 

Нагадаємо, що раніше Алексєєв намагався влаштувати "гей-парад" в окупованому Криму, але йому відмовили нові севастопольські власті. Алексєєв неодноразово негативно висловлювався щодо подій Євромайдану в Україні. 

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.

Джерело: interfax.com.ua/

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти