278

Організатори гей-параду в Молдові повідомляють, що отримали схвалення влади


У Молдові організація «Гендердок-М» оголосила про проведення 17 травня гей-параду, схваленого муніципальною владою.

Організатори гей-параду в Молдові повідомляють, що отримали схвалення влади

Організатори повідомляють, що парад буде проведено в рамках фестивалю «Веселка над Дністром». Цього року в параді візьмуть участь члени спільноти ЛГБТ, їх родичі і друзі». Також організатори повідомляють, що маніфестація проводиться за підтримки представників деяких посольств, акредитованих в Молдові.

При цьому «Гендердок-М» відмовляється називати місце проведення параду, хоча зазначає, що відповідна заявка була подана в столичну мерію, і схвалена місцевою адміністрацією. Місце і час проведення засекречені, «щоб уникнути сутичок з іншими угрупованнями, що виступають проти акцій, організованих особами з іншою сексуальною орієнтацією».

Минулого році в параді взяли участь голова місії ЄС в Молдові того часу Дірк Шубель, єврокомісар Штефан Фюле і посол США Вільям Мозер. Безпеку маніфестантів забезпечували поліцейські, кількість яких перевищувала кількість самих учасників параду.

Сам минулорічний парад виявився швидкоплинним, по завершенні акції члени ЛГБТ-спільноти попросили поліцейських супроводити їх до безпечного місця, побоюючись розправи з боку супротивників.ї

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.

Джерело: unian.ua

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти