225

Майкл Сем перший відкритий гей в НФЛ


Майкл Сем став першим відкритим геєм в історії Американської Національної Футбольної Ліги.

Майкл Сем перший відкритий гей в НФЛ

Національна футбольна ліга (НФЛ), National Football League (NFL) - професійна ліга американського футболу в США . В даний час в НФЛ грає 32 команди. Ліга була створена в 1920 році. Майкл Сем - захисник команди Міссурі. В історії футболу було чимало гравців, які заявили про свою орієнтацію після того, як покинули професійний спорт. Випадок з Майклом став першим, коли гравець потрапив в НФЛ після камін-ауту. Сем здійснив камін-аут в лютому, якраз на передодні змагань за результатами яких гравців відбирають в НФЛ.

Американський спортивний телеканал ESPN показав відео на якому Майкл Сем зі сльозами на очах приймає дзвінок від тренера команди Сенлі Льюїс Рамс Джеффа Фішера, який йому повідомив що його прийняли в команду.

Не в силах стримати емоції Сем повернувся до свого хлопця, Віто Каммісано, і пара поцілувалася в прямому ефірі. Сем продовжив святкувати в компанії сім'ї і друзів і пара обнявшись погодували один одного тортом.

Реакція соцмереж на новину про те, що Сем пройшов відбір в команду Рамсей і на його поцілунок була в основному позитивною. Популярна телеведуча, Елен Дегенерс написала у своєму твіттері: «Я так горда, що Сант Льюїс Рамс показали що тут нічого бояться. Вітаю Майкла Сема! ».

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.

Источники: tguy.ru,  independent.co.uk, cnn.com. 

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти