266

Україна в рейтингу ЛГБТ-прав в Європі на останніх позиціях


Третій рік підряд Великобританія стає лідером в рейтингу лояльності до ЛГБТ на думку провідної європейської мережі ЛГБТ-організацій.

Україна в рейтингу ЛГБТ-прав в Європі на останніх позиціях

Великобританія стала лідером в рейтингу лояльності до ЛГБТ на думку провідної європейської мережі ЛГБТ-організацій «ILGA-Europe».

Дослідження «Веселкова Європа» було випущене вчора «ILGA-Europe», загальноєвропейською мережею ЛГБТ-організацій. Рейтинг відображає національні, правові та директивні положення в галузі прав людини, щодо лесбійок, геїв, бісексуалів, трансгендерів і інтерсексуальних (ЛГБТІ) людей в Європі.

Великобританія посіла перше місце в рейтингу «ILGA-Europe» втретє підряд. Отримавши 82% цього року, що на 5% більше ніж минулого.

«ILGA» відстежує стан і сприяє просуванню прав геїв, лесбійок, трансгендерів і інтерсексуалів, публікуючи «карту прав» кожного року.

Британський міністр з питань рівності Саджид Девід прокоментував: «Великобританія має величезний досвід захисту і заохочення рівності. Я радий, що наша робота по захисту людей від дискримінації, була визнана однією з найкращих у світі. Перші одностатеві весілля в березні були важливим кроком до рівності, чим ми маємо пишатись».

Україна в рейтингу із 12% закономірно пасе задніх, випереджуючи лише Росію, Азербайджан, Вірменію і несподівано Монако.

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.

Джерело: www.pinknews.co.uk/

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти