143

UNAIDS: Стигма і дискримінація на основі сексуальної орієнтації та гендерної ідентичності сприяють появі нових ВІЛ-інфекцій


Мішель Сідібе, виконавчий директор Об'єднаної програми ООН по ВІЛ/СНІД (UNAIDS) звернувся із посланням, приуроченим до дня протидії гомофобії і трансфобії.

UNAIDS: Стигма і дискримінація на основі сексуальної орієнтації та гендерної ідентичності сприяють появі нових ВІЛ-інфекцій

Своє звернення він розпочав із слів Нельсона Мандели, який говорив: «Бути вільним - це не просто скинути свої ланцюги, але жити так, щоб поважати і зміцнювати свободу інших».

На думку виконавчого директора UNAIDS всі люди «зобов'язані поважати свободу кожного любити кого їм хочеться і свободу самовираження. Лесбійки, геї, бісексуали, трансгендерні і інтерсексуальні люди (ЛГБТІ) демонструють надзвичайну мужність і сприяють соціальним перетворенням».

На думку Сідібе криміналізація гомосексуальності ставить цілі спільноти в стан ризику і виключає можливість надання медичної допомоги тим, хто її потребує.

Він звертає увагу на те, що стигма і дискримінація сприяють розповсюдженню ВІЛ/СНІДу: «Неприпустимо, що в 2014 році, коли у нас є все необхідне, щоб перемогти СНІД, ми продовжуємо боротися із забобонами, стигмою, активною дискримінацією та законами, що сприяють гомофобії, в 78 країнах по всьому світу».

«Ми можемо бути вільними, тільки якщо ми поважаємо свободу ЛГБТІ - наших братів і сестер.

Давайте йти дорогою до свободи разом.

У цей Міжнародний день боротьби з гомофобією та трансфобією я закликаю всіх і кожного боротися за перетворення, з тим щоб реалізувати наше бачення «нуль нових ВІЛ-інфекцій, нуль дискримінації і нуль смертей внаслідок СНІДу», - йдеться у зверненні.

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.

Джерело: www.unaids.org/
 

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти