165

В Ізраїлі мінімальний вік отримання згоди на зміну статі знижений до 18 років


Чиновники цієї країни оголосили, що в країні знижено вік отримання згоди на зміну статі від 21 до 18 років.

В Ізраїлі мінімальний вік отримання згоди на зміну статі знижений до 18 років

Haaretz повідомляє, що нові правила означають, що люди, які охочі пройти через процедури зміни статі повинні жити як мінімум один рік зі своєю новою гендерною ідентичністю.

Раніше трангендери Ізраїлю мали можливість змінювати стать лише з 21 року. І до цього жити два роки зі своєю новою гендерною ідентичністю. Це викликало протести, після чого влада погодилась на зміни.

Прохання про зміну статі буде обговорюватись комісією, яка складається з психолога, ендокринолога, гінеколога, уролога та представника трансгендерного співтовариства.

В рамках нової процедури, використання гормонів більше не буде мати обов’язковий характер для проходження операції. Рішення буде виносити спеціальна комісія.

Міністерство охорони здоров’я Ізраїлю повністю визнає операції зі зміни статі, як вимогу системи охорони здоров'я країни. Але так як в країні є дефіцит кваліфікованих лікарів, пацієнт може бути відправлений за кордон.

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.

Джерело: www.pinknews.co.uk/

 

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти