146

В Туреччині через Кончіту Вурст обіцяють більше ніколи не брати участь в Євробаченні


В правлячій партії кажуть, що перемога бородатої жінки ображає мусульманські традиції.

В Туреччині через Кончіту Вурст обіцяють більше ніколи не брати участь в Євробаченні

В Туреччині перемога Кончіти Вурст на Євробаченні викликав шок і критику. В правлячій партії країни заговорили про те, що турецькі музиканти більше ніколи не братимуть участь у конкурсі.

Як пише німецька газета Tagesspiegel, про це зокрема сказав депутат від "Партії справедливості і розвитку" і голова парламентського комітету з зовнішніх зв'язків Волкан Бозкін. "Добре, що ми не брали участь цього року в конкурсі і більше брати не будемо", - сказав він. Депутат також пояснив, що Євробачення взагалі суперечить моралі мусульман, оскільки на конкурсі оцінюють не лише вокальні здібності і музикальність пісень.

Депутат зауважив, що в виступах присутня суттєва складова сексуального характеру, а також "процвітає творчість гей-артистів". Перемога Кончіти Вурст, на думку Бозкіна, ставить крапку в історії участі Туреччини в конкурсі. Газета припускає, що озвучену політиком позицію розділяють й інші члени "Партії справедливості й розвитку", яку очолює прем'єр-міністр Туреччини Раджеп Таїп Ердоган. 

На Євробаченні-2014 Вурст вражала бородою, Яремчук – трюками, а ісландці – кольоровими костюмами "Уявіть собі, що б було, якби ми транслювали конкурс в Туреччині і в прямому ефірі показали, як бородата "леді" перемагає в Європі?! Для нас це Євробачення закінчилося назавжди", - написала газета Hürriyet одразу ж після шоу.

Нагадаємо, що переможцем пісенного конкурсу Євробачення-2014 стала Австрія.

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.

Джерело: ТСН 

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти