32

Kyiv International Short Film Festival відкриває свої двері для глядачів


21 по 25 травня у Києві проходитиме фестиваль короткометражного кіно Kyiv International Short Film Festival. Головною локацією фестивалю традиційно стане кінотеатр «Кінопанорама». Про це повідомляє прес-служба фестивалю.

Kyiv International Short Film Festival відкриває свої двері для глядачів

Фестиваль був заснований в 2011 році. Перший фестиваль пройшов в 2012 році

Він розвиває національну і міжнародну платформу для короткометражних фільмів з метою відкрити нові форми і методи кіновиробництва в Україні та за кордоном. Це національне та міжнародне місце зустрічі кіношників, джерело натхнення та нових знань для професіоналів, студентів кіно. Місце для розвитку талантів та популяризації кіно як привабливого культурного дозвілля для всіх можливих цільових груп.

Під час п'яти днів фестивалю буде продемонстровано близько 150 стрічок з усіх контентів, що рівномірно розділяться на 25 тематичних блоків. Майже всі фільми програми будуть вперше продемонстровані в Україні.

Більшість показів відбудуться у кінотеатрі "Кінопанорама". Також фільми демонструватимуть просто неба у Маріїнському парку. Лекції світові кінематографісти читатимуть у Київській академії медіа-арту.

"Нам довелось ввести символічну мінімальну плату за відвідування фестивалю - 10 гривень за сеанс, - каже прес-секретар фестивалю Сергій Клімов. - Для кіноманів, які хочуть взяти від фестивалю усе, діятиме абонемент на усі покази. Перші 200 коштуватимуть по 50 гривень".

Кінофестиваль та ЛГБТ

ЧЕСТЬ

ПАВЕЛ ВЕСНАКОВ

БОЛГАРІЯ/НІМЕЧЧИНА, 2013

Цей фільм багатообіцяючого болгарського режисера є заключним в його трилогії короткометражок під назвою «Дюйми передмістя». Веснакова найбільше цікавить тема деградації сучасного суспільства, і він втілює свої задуми в життя з досконалим умінням реалістично відображати навколишню дійсність.

«Честь» - складний фільм, що задає актуальні та злободенні питання. У ньому розповідається історія генерала у відставці Маноло. Манол - люблячий дідусь, прихильник твердої моралі і непохитної віри - одного разу дізнається, що хлопець, якого він виростив, гей. Життєвий вибір дорогої йому людини стає випробуванням для його переконань, битвою, яку він програв за замовчуванням.

ЕКЗАРХ

ПАРФАН НАДІЯ, СТОЯНОВА МАРІЯ

Молодий православний священик вирішив піти з Києво-Печерської Лаври, де стало забагато нетерпимості та лицемірства. Його нова паства - це геї, лесбійки, бісексуальні і трансгендерні люди, а також люди, що живуть зі СНІДом.

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.

Джерело: kisff.org

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти