456

Ляшко "нормально" ставиться до будь-яких сексорієнтацій


18 травня під час телевізійних дебатів кандидатів на пост Президента України Олега Ляшка і Рената Кузьміна запитали про їх ставлення до можливої заборони дискримінації громадян за ознакою сексуальної орієнтації і гендерної ідентичності.

Ляшко "нормально" ставиться до будь-яких сексорієнтацій

Олег Ляшко висловився узагальнено: «Особисте життя людини – це її особиста справа. Я вважаю, що жодна держава, жодна влада не має права втручатись у особисте життя людини. Я нормально ставлюсь до людей будь-якої орієнтації. Це їхній вибір, це їхнє право, але це не моя справа як президента розповідати, з ким йому спати і що йому робити. Моє завдання, щоб в країні поважали права кожної людини".

Натомість, Ренат Кузьмін зазначив, що «думати про сексуальні меншини» потрібно не зараз, а після того, як буде «зупинена війна і кровопролиття».

«Питання толерантності до сексуальних меншин – це питання демократії, але воно другорядне», - додав Кузьмін. Він впевнений, що українське законодавство повною мірою захищає права ЛГБТ. Але ми переконані, що ці закони потребують обговорення і змін.

Після виступу Кузьміна, радикал Ляшко додав, що «на законодавчому рівні треба сім’ю підтримувати, традиційну сім’ю: чоловік, жінка і діти».

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти