1341

Amnesty International в Україні: найбільш лояльний до ЛГБТ кандидат - Порошенко


Українське відділення міжнародної правозахисної організації Amnesty International повідомило про результати аналізу програм кандидатів у Президенти.

Amnesty International в Україні: найбільш лояльний до ЛГБТ кандидат - Порошенко

Офіційний сайт Amnesty International в Україні повідомляє результати аналізу передвиборчих програм кандидатів на пост Президента України та анкетування, яке пройшли лише 10 учасників. Одне із запитань, яке було поставлене кандидатам на найвищий пост в державі, - протидія дискримінації за ознакою сексуальної орієнтації і ґендерної ідентичності та сприяння різноманіттю.   

Як показало опитування, лише Петро Порошенко виступає за рівноправ`я та заборону дискримінації за ознакою сексуальної орієнтації та ґендерної ідентичності у всіх сферах. Василь Куйбіда запропонував запровадження незаконодавчих заходів для подолання дискримінації ЛГБТ. Олександр Клименко, Василь Цушко, Анатолій Гриценко, Юлія Тимошенко та Олег Тягнибок висловлюються у своїх відповідях проти дискримінації взагалі, не вважаючи дискримінацію ЛГБТ-групи актуальною темою, Ренат Кузьмін вважає підняття цього питання «недоречним», а Андрій Гриненко вважає, що такої проблеми не існує.

Новий звіт “Права людини понад усе?” Місце прав людини в програмах кандидатів у Президенти” став результатом аналізу передвиборчих планів кандидатів на найвищий пост у країні, проведеного Amnesty International в Україні разом з українськими правозахисними організаціями – ініціативою Євромайдан SOS, Коаліцією з протидії дискримінації в Україні, Українською Гельсінською спілкою з прав людини, Центром Громадянських Свобод.

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.

Джерело: www.amnesty.org.ua/

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти