134

Amnesty International: Україна і Росія разом у гомофобії


Уряди усього світу не виконують своїх зобов'язань і не захищають права лесбійок, геїв, бісексуалів і трансгендерів (ЛГБТ), заявила Amnesty International 17 травня, у Міжнародний день боротьби з гомофобією та трансфобією.

Amnesty International: Україна і Росія разом у гомофобії

"Обурливо, що в 2014 році уряди у всьому світі не в змозі законодавчо боротися з гомофобією та трансфобією, а також розслідувати злочини на ґрунті ненависті. Також дратує той факт, що в багатьох країнах представники ЛГБТ можуть бути переслідувані згіно з законодавством" , - заявив Майкл Боченек, директор з питань права та політики Amnesty International.

"Права людини виключають будь-яку дискримінацію, в тому числі на ґрунті сексуальної орієнтації та ґендерної ідентичності", - додав він.

Цього року Amnesty International приділить особливу увагу ряду країн, де потрібні термінові зміни.

Міжнародна правозахисна організація у своєму зверненні згадала й Україну, де «минулого року на околиці було проведе но перший Прайд, після того, як його заборонили проводити в центрі міста. Противники параду все одно спробували зірвати його проведення, кидали фейєрверки і рвали плакати. Організаторам Прайду 2014 року, який має відбутися влітку, вже погрожували розправою, а уряд відмовляється законодавчо боротися з дискримінацією представників ЛГБТ спільноти».

розкритикували також і Росію через гомофобний закон і заборони публічних заходів ЛГБТ.

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.

Джерело: amnesty.org/
 

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти