415

Анкета потенційних учасників «Хочу до Меладзе» містить пункт «сексуальна орієнтація»


Для того, щоб потрапити в шоу «Хочу до Меладзе» варто відповісти на запитання анкети про сексуальну орієнтацію.

Анкета потенційних учасників «Хочу до Меладзе» містить пункт «сексуальна орієнтація»

Творці популярного проекту «Хочу в ВІА Гру» запустили новий, але тепер для хлопців, під назвою «Хочу до Меладзе».

«Медіаняня» повідомляє, що в анкетах під час передкастингу, конкурсанти мають заповнити графу «сексуальна орієнтація» і написати, які в них стосунки з коханою людиною.

Продюсер проекту Наталя Олішкевич сказала в інтерв’ю: «Побажання Костянтина (Меладзе) і Алана (Бадоєва): беремо всіх хлопців, у яких є голос, які органічно себе почувають на сцені. Зовнішність абсолютно не має значення».

Співак-початківець і учасник декількох телепроектів Сергій Кащен розповів «Медіаняні» свої враження від передкастингу, зазначивши, що вперше у житті бачить в анкеті пункт «сексуальна орієнтація», а натовп, який зібрався боротись за участь в шоу, він назвав «гей-парадом».

Хто з конкурсантів досягне своєї цілі і потрапить в шоу, стане відомо у вересні, коли «Хочу до Меладзе» стартує в ефірі.

Цікаво, що на сайті шоу, де описані вимоги до кандидатів в "Хочу до Меладзе" у анкеті, яка є запропонованою для інтернет-кастингу відсутній пункт "сексуальна орієнтація".

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.

Джерело: mediananny.com/
 

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти