195

Вперше в історії гей-прапор підняли над резиденцією президента Коста-Ріки


22 травня "райдужний прапор" замайорів над резиденцією новообраного президента Коста-Ріки Луїса Гільєрмо Соліса. Так влада однієї з найменших держав Центральної Америки і однієї з найщасливіших за даними міжнародного індексу щастя, відсвяткувала Міжнародний день боротьби з гомофобією та трансфобією, повідомляє УНН з посиланням на іноземні ЗМІ.

Вперше в історії гей-прапор підняли над резиденцією президента Коста-Ріки

Луїс Гільєрмо Соліс був обраний президентом нещодавно. У своєму блозі він пояснив, що підняв гей-прапор, щоб світ побачив - президентський палац, символ влади в Коста-Ріці, є "домом для всіх без винятку костариканців: чоловіків чи жінок".

Підняття гей-прапора в Коста-Ріці стало першим в історії фактом появи райдужного полотнища над офіційною резиденцією глави держави.

Під час передвиборчої кампанії Луїс Гільєрмо Соліс обіцяв визнати одностатеві шлюби,  що забезпечить рівність прав у соціальній сфері. Про повноцінні шлюби, втім, поки не йдеться.

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу. 

Джерело: УНН

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти