267

У Криму заборонили гей-паради


Головінський районний суд Москви у вівторок визнав законними заборони гей-парадів у Севастополі та Сімферополі, відхиливши скарги організаторів заходів, повідомляють Новости Крыма в середу, 21 травня.

У Криму заборонили гей-паради

Суд визнав законною заборону Ленінської райдержадміністрації Севастополя на проведення ходи на підтримку толерантного ставлення, дотримання прав і свобод осіб гомосексуальної орієнтації, проведення якої було заплановане на 23 квітня. У акції було зареєстровано близько 200 людей.

Засновник руху московського гей-прайду і один з організаторів акцій у Севастополі і Сімферополі Микола Алексєєв заявив, що рішення Головінського райсуду будуть оскаржені в Московському міському суді.

"Ми готові довести справи до Європейського суду з прав людини та Комітету ООН після такого інциденту", - сказав Алексєєв.

Аналогічні справи про заборону гей-парадів у Севастополі та Сімферополі наразі чекають розгляду в Преображенському районному суді Москви, а також у судових органах кримських міст.

У квітні влада Севастополя і Сімферополя відмовила у погодженні чотирьох акцій сексменшин. Підставою для цього став закон про заборону пропаганди гомосексуальності серед неповнолітніх.

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу. 

Джерело: Корреспондент

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти