74

Міноборони РФ знайшло альтернативу "Євробаченню"


Міністерство оборони РФ наприкінці травня проведе музичний фестиваль-конкурс для дітей, який у своєму офіційному повідомленні військове відомство назвало альтернативою "Євробаченню".

Міноборони РФ знайшло альтернативу "Євробаченню"

26 травня в Москві в Культурному центрі Збройних сил імені Фрунзе пройде фінал другого відкритого музичного фестивалю-конкурсу для дітей від 6 до 16 років. Голова журі - начальник Головного управління культури Міністерства оборони РФ Антон Губанков, до складу журі увійшли пародист Олександр Пєсков, екс-солістка групи "Міраж " Наталія Гулькіна, Родіон Газманов, фолк -співачка Варвара , солісти групи "На- На" та інші відомі артисти.

"Всього на участь у конкурсі було подано понад 300 заявок. За підсумками попереднього прослуховування було вдібрано 56 півфіналістів у 7 категоріях. Це солісти та ансамблі різних вікових груп. ККращі з них стануть лауреатами в номінації  "Катюші - Юніор", - йдеться в повідомленні.

Конкурс "Євробачення- 2014" проходив у Данії в Копенгагені з 6 по 10 травня. Переможцем конкурсу став австрієць Томас Нойвірт, більш відомий під творчим псевдонімом Кончіта Вюрст.

Перемога австрійця на "Євробаченні" викликала неоднозначну реакцію суспільства. Російські гей-активісти вважають, що образ Вурст став "дуже популярним і зруйнував забобони щодо ЛГБТ-спільноти " в Росії.

А депутат законодавчих зборів Санкт-Петербурга Віталій Мілонов направив звернення міністру культури РФ Володимиру Мединському з проханням заборонити приїзд Вюрст з концертами до Москви.

Також заступник голови фракції "Справедлива Росія" Олег Нілов, сказав, що  "темні сили" допомогли Кончіті Вюрст перемогти.

Водночас міністр культури Австрії Йозеф Остермайер назвав подію "знаком толерантності в Європі".

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу. 

Джерело: РИА Новости

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти