185

Керівник Starbucks виступив в підтримку одностатевих шлюбів


"Forbes" повідомляє, що генеральний директор "Starbucks Corporation" Говард Шульц гостро відреагував на зауваження одного з акціонерів компанії, незадоволеного підтримкою узаконення одностатевих шлюбів, і запропонував тому продати свою частку акцій.

Керівник Starbucks виступив в підтримку одностатевих шлюбів

Акціонер Том Стробхар на зборах в середу поскаржився генеральному директору Шульцу, що "Starbucks" втрачає клієнтів через підтримку одностатевих шлюбів. Він нагадав про прикрий інцидент з національною організацією, яка закликал відмовитись від послуг відомої кав`ярні. прибуток компанії тоді суттєво зменшився. Акціонер Стробхар відомий також як засновник організації "Corporate Morality Action Center",, яка "кидає виклик компаніям, що не шанують традиційну мораль".

У відповідь Шульц нагадав, що "Starbucks" приносить Стробхару прибуток у 38% і прокоментував так: "Я не знаю, куди ще Ви інвестуєте, але підозрюю, що не так багато речей, підприємств, товарів, інвестицій повернули вам 38% за 12 місяців. питання свободи - це не питання економіки.. Ми приймали рішення (про підтримку гей-шлюбів), орієнтуючись на людей. У цій компанії працюють понад 200 тисяч осіб, і ми шануємо кожного з них".

"Ви можете продати свої акції" Starbucks "і купити акції іншої компанії. Дякую за увагу" , - закінчив Шульц під гучні оплески.

У березні 2012 року "Starbucks" підтримала узаконення одностатевих шлюбів у штаті Вашингтон. Противники одразу розкритикували компанію, закликаючи до її бойкоту. Рішення "Starbucks" підтримали "Apple" і "Facebook". На початку березня 2012 року ці компанії підписали звернення до Верховного суду США з проханням узаконити одностатеві шлюби у всіх штатах.

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу. 

Джерело: Forbes

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти