166

Ubisoft підтвердила гомосексуальну орієнтацію головного лиходія гри Far Cry 4


Головний лиходій гри Far Cry 4, як багато хто вже могли здогадатися, - персонаж з нетрадиційною сексуальною орієнтацією. Як стало відомо Gamebomb.ru, представник Ubisoft офіційно підтвердив, що Паган Мін, самопроголошений король Кірата, диктатор і тиран - гей.

Ubisoft підтвердила гомосексуальну орієнтацію головного лиходія гри Far Cry 4

Антогоніста четвертої частини шустера можна побачити на офіційному концепт-арті гри, де одразу в очі кидається рожевий костюм персонажу. Майл Бочер (Michael Boccher), журналіст із MyXboxLive, вирішив провести власне розслідування і зателефонував в офіс Ubisoft в Монреалі, де на запитання про те, чи є Паган Мін геєм отримав ствердну відповідь. 

«Вам необхідно зателефонувати у офіс в Сан-Франциско і поговорити зі Скоттом Фраєм, щоб отримати більш детальну інформацію. Він відповідає за піар Far Cry 4», - відповіла Марі-Мішель Кревьє (Marie-Michelle Crevier), менеджер по-роботі з громадськістю.

Компанія Ubisoft поки не збиралася публікувати інформацію про сексуальну орієнтацію головного лиходія гри. На питання про причини затримки інформації про гру та ключових персонажів, менеджер знову запропонувала звернутися до містера Фрая, який, на жаль, не відповідав на дзвінки і залишені йому голосові повідомлення.

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу. 

Джерело: Gamebomb.ru

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти