235

Опитування: Світ підтримує гей-футболістів


За результатами опитування більше ніж 30 тис. футбольних вболівальників з усього світу, більшість з них готова підтримати гравця, який зробив би камін-аут.

Опитування: Світ підтримує гей-футболістів

Анонімне опитування, проведене ЛГБ-організацією STONEWALL і творцями додатку Forza Football, повідомило, що 79% респондентів з Данії і Швеції заявили, що будуть відчувати себе комфортно по відношенню до геїв на футбольному полі.

Вболівальники з Німеччини і США менш толерантні: 53% і 52% відповідно.

Португальці і італійці продемонстрували менше гомофобії: 69% і 68% готові позитивно сприймати гомосексуальних футболістів.

«За останні 10 років ми побачили значний успіх у ставленні до лесбійок, геїв і бісексуалів», - сказав керівник відділу з питань адвокації організації STONEWALL Сем Тейлор виданню The Guardian. "На жаль, наша національна гра не просунулась так далеко і так швидко, як інші частини суспільства. Зрозуміло, що ще багато чого належить зробити для подолання гомофобії не лише у футболі, але й у спорті в цілому».

«STONEWALL продовжить працювати з професійними організаціями і клубами на всіх рівнях, щоб поліпшити гру для гей-гравців і гей-вболівальників. Статистика показує, що наша місія життєво важлива сьогодні, як ніколи».

Колишній футболіст збірної Англії Грем Ле Со на початку цього місяця повідомив, що футбол робить успіхи в боротьбі з гомофобією.

У неділю Sky Sports був змушений вибачитися за колишнього тренера збірної Англії Террі Венейблса, який гомофобно пожартував в прямому ефірі.

Чемпіонат світу з футболу розпочнеться наступного місяця в Бразилії.

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу. 

Джерело: www.pinknews.co.uk/

 

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти