152

Греція і Угорщина делегують в Європарламент гомофобних політиків


Грецька права партія «Золота зоря», яку часто звинувачують у підтримці неонацизму, за результатами екзит-полу буде представлена в Європарламенті вперше. Їй може дістатись 3 з 21 місця Греції в парламенті ЄС.

Греція і Угорщина делегують в Європарламент гомофобних політиків

Депутат «Золотої зорі» Ільяс Панагіотарос нещодавно сказав про Гітлера «видатна особистість, як Сталін». Геїв політик не любить, називаючи їх лайливими словами.

Партія «Золота зоря» відхиляє звинувачення в неонацизмі. Але депутат цієї партії Ільяс Касідіаріс (на фото) носить татуювання у вигляді свастики на руці.

Лідерка «Національного фронту» Марі Ле Пен, партія якої перемогла на європейських виборах у Франції, відкинула можливість її співпраці з «Золотою зорею».

Угорська права, радикальна партія "Йоббік" посіла друге місце на виборах в Європарламент. Їй дістанеться там 3 місця. В 2012 році ця партія просувала в Угорщині законопроект про заборону «пропаганди сексуальних відхилень», погрожуючи винним особам тюремним ув’язненням до 8 років.

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу. 

Джерело: www.pinknews.co.uk/

 

 

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти