230

Роберт Де Ніро шкодує, що не говорив із бісексуальним батьком про особисте


Знаменитий американський актор, батько якого був бісексуалом, жалкує, що не розмовляв з ним про його особисте життя.

Роберт Де Ніро шкодує, що не говорив із бісексуальним батьком про особисте

Про це актор розповів виданню Out Magazine, перед тим, як на екрани вийде його документальна стрічка про батька – Роберта Де Ніро-старшого, який помер у 1993 році.

Про особисте свого батька Де Ніро сказав: «Я не знав про нього багато. Шкода, що ми говорили про це мало».

«Моя мати не хотіла говорити про це і загалом є певні речі, які не цікавлять, поки не досягнеш певного віку», - сказав двічі володар статуеток «Оскар».

Де Ніро вважає, що потрібно говорити з власними дітьми вже, не відкладаючи це на потім, тому що з часом може бути просто пізно. Також актор повідомив, що зробити остаточний камін-аут власному батьку його підштовхнуло відчуття обов’язку і відповідальності.

Журналісти запитали у актора, чому в його фільмографії немає гей-ролей і він відповів: «Вони не пропонували мені. Якби мені запропонував це хороший режисер, тоді можливо я б розглянув це».

Документальний фільм про батька Де Ніро «Remembering the Artist: Robert De Niro, Sr» вийде в ефір на каналі НВО 9 червня.

Трейлер до фільму:

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу. 

Джерело: www.pinknews.co.uk/

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти