227

Діма Білан похизувався селфі з Лазарєвим і подивися на «палаючу Москву»


Російський співак, який декілька років назад з другої спроби переміг на «Євробаченні» активно публікує на своїх сторінках в соцмережах важливі і не зовсім фото за власної участі.

Діма Білан похизувався селфі з Лазарєвим і подивися на «палаючу Москву»

Співак, чутки про гомосексуальну орієнтацію якого так і не дістали офіційного підтвердження від самого виконавця сфотографувався з Сергієм Лазарєвим, якому теж часто приписують статус прихованого гея. Спільні фото він опублікував з хештегом #майдруг.

Нагадаємо, що раніше колишній продюсер Білана робив співаку аутінг. Сергію Лазарєву «пощастило» більше. Про його гомосексуальну орієнтацію лише натякала екс-вокалістка «Тату» Юлія Волкова. Сам Лазарєв неодноразово підтримував геїв, захищав у себе на сторінці Кончіту Вюрст і нещодавно виступав у гей-клубі з концертом.

Окрім цього, Білан залишив для своїх шанувальників ще одне фото на самоті з видом на Кремль і надписом: «Балкон на котором по легенде стоял #наполеон и смотрел на горящую Москву».

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу. 
 

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти