114

Україна перейшла до другого етапу спрощення візового режиму


27 травня Європейська Комісія ухвалила четверту доповідь щодо поступу України у виконанні Плану дій з візової лібералізації (ПДВЛ).

Україна перейшла до другого етапу спрощення візового режиму

Європейська Комісія дійшла висновку, що Україна створила всі необхідні законодавчі, політичні та інституційні рамки і осягла відповідності вимогам першої фази візового діалогу. Тому можна розпочинати другу фазу, в рамках якої  перевірятиметься виконання всіх цих правил.

Заборону дискримінації за ознакими СОГІ (сексуальна орієнтація та гендерна ідентичність) в трудовій сфері поки не обговорювали. Сподіваємось, цей пункт не оминуть в закондавстві при реформі трудового кодексу.

"Що стосується реформи трудового кодексу, яка відбудеться невдовзі, уряд України відкрито взяв на себе зобов'язання експліцитно (явно) заборонити дискримінацію на підставі сексуальної орієнтації" - "Finally, for its upcoming reform of labour code, the Ukrainian government has openly committed to explicitly prohibit discrimination on the grounds of sexual orientation".

"Сподіваємось, це саме те, що мав на увазі Павло Петренко, коли запевняв нас на зустрічі, що Україна виконає всі свої зобов'язання в цьому плані,» - пише активіст-правозахисник Зорян Кісь на сторінці у Facebook.

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу. 

Fourth Report on the implementation by Ukraine of the Action Plan on Visa Liberalisation
Brussels, 27.5.2014

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти