113

Американська сімейна асоціація бойкотує Поштову службу через марки з Гарві Мілком


Поштові марки із зображенням гей-активіста і політика Гарві Мілка змушують консервативно налаштовані американські сім’ї бойкотувати Поштову службу.

Американська сімейна асоціація бойкотує Поштову службу через марки з Гарві Мілком

Нагадаємо, що Мілк був першим відкритим гей-політиком, якого обрали в США на державну посаду. Через 11 місяців після цього його застрелили.

Марки в його честь були продемонстровані минулого місяці, після декількох років пропагандистської кампанії. Вони були випущені Поштовою службою на церемонії у Білому домі минулого тижня.

Гомофобна організація Американська сімейна асоціація у зверненні до власних членів написала: «Вшанування хижака Гарві Мілка на поштовій марці США викликає щонайменше занепокоєння. Він остання людина, яку ми маємо показувати на марках».

«На жаль, справу зроблено. Поштова служба США вшановує дитячого хижака за примхою трансвеститів», - вважає гомофобна асоціація.

Американська сімейна асоціація переконана, що це не «різноманітність», а «збочення». Вони просять своїх членів не приймати пошту в будинку або в офісі, якщо на ній є марка з зображенням Гарві Мілка. Гомофоби рекомендують написати «повернути відправнику» на конверті і розповісти листоноші, що даний лист не може бути прийнятий.

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу. 

Джерело: www.pinknews.co.uk/
 

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти