210

Російського бодібілдера звинуватили у гомосексуальності і виключили із спортивної федерації


Успішного спортсмена Сергія Міронова виключили з Федерації бодібілдингу та фітнесу Росії (ФБФР). Представник ФБФР пояснив рішення аморальною поведінкою атлета, не уточнивши деталі. Користувачі Інтернету натякають на гей-фотографії бодібілдера.

Російського бодібілдера звинуватили у гомосексуальності і виключили із спортивної федерації

Рішення про виключення спортсмена Сергія Міронова з Федерації бодібілдингу та фітнесу Росії прийняв голова цієї організації Володимир Дубінін. Глава ФБФР пояснив своє рішення аморальною поведінкою бодібілдера.

«Своїми попередніми пригодами на особистому фронті він сильно (м'яко кажучи) здивував всю спортивну громадськість. Можливо, Міронов побажав піти слідами Кая Гріна (американський бодібілдер знімався оголеним. – авт.), але Росія - не Америка, і тут через подібні витівки можуть «запитати». Є певні морально-етичні норми, порушувати які не може ні спортсмен, ні просто справжній чоловік», - передає слова Дубініна спортресурс Стілфактор.ру.

Сам вигнаний спортсмен у пригоді нікого не звинувачує, акцентуючи увагу на своїй моногамності і називає те, що трапилося наслідками помилок молодості.

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу. 

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти