174

Норвезька поліція заборонила приносити на футбольний матч з Росією райдужні прапори


На футбольний матч між збірними Норвегії та Росії, який пройде в Осло, поліція заборонила приносити райдужні прапори. Як повідомляє Aftenpost, рішення прийняли після звернення Північної футбольної федерації (NFF).

Норвезька поліція заборонила приносити на футбольний матч з Росією райдужні прапори

За словами норвезького ЛГБТ-активіста Герта Мольдестада, поліцейські завчасно зв'язалися з ним і розповіли про заборону на райдужні прапори. Уболівальникам дозволять проносити на трибуни тільки російські та норвезькі прапори.

Гей-активісти раніше заявляли, що мають намір використовувати райдужну символіку під час матчу з Росією, щоб показати, що футбол - це гра для всіх. При цьому вони відзначають, що акція не має політичного підгрунтя. Своїми діями активісти хочуть виступити проти дискримінації сексуальних меншин, що практикується на європейських трибунах.

Мольдестад додав, що, незважаючи на заборону, він, можливо, все одно принесе райдужний прапор на футбол.

Збірні команди Норвегії та Росії зустрінуться 30 травня на стадіоні в Осло в рамках контрольних матчів Чемпіонату світу, який почнеться через 14 днів.

Нагадаємо, за результатами опитування більше ніж 30 тис. футбольних вболівальників з усього світу, більшість з них готова підтримати гравця, який зробив би камін-аут.

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу. 

Джерело: Polit.ru

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти