116

Пропутінський журналіст вважає, що людина не має права на сексуальну орієнтацію


Відомий російський журналіст і письменник Владімір Соловйов, нагороджений 22 квітня Орденом «за високий професіоналізм і об'єктивність у висвітленні подій в Республіці Крим», вкотре прокоментував події в Україні і вибори в Європарламент.

Пропутінський журналіст вважає, що людина не має права на сексуальну орієнтацію

Ведучий «Вести ФМ» прокоментував європейські вибори, не оминувши теми сексуальної орієнтації: «Набагато більший удар і по ісламу, і по християнству завдали цінності, які ми називаємо ліберальними, хоча за своєю суттю вони давно є лібертаріанськими цінностями, тобто коли першочергова - свобода гріха, а правом людини  називається вже практично все, аж до сексуальної орієнтації»

Українську владу журналіст називає не інакше як «хунтою». В Європі відбувалась протягом багатьох років «дехристиянізація і агресивне лібертаріанство», вважає він. Це призвело, на його думку, до гей-шлюбів, всиновлення дітей родинами геїв і, звісно ж, до Кончіти Вюрст.

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу. 

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти