119

ILGA-Europe: Уряду України потрібно забезпечити реальну заборону дискримінації


30 травня у Брюсселі Європейське відділення міжнародної асоціації лесбіянок, геїв, бісексуалів, транссексуалів і інтерсексуалів наголошує, що уряду України потрібно забезпечити реальний захист ЛГБТ-осіб від дискримінації.

ILGA-Europe: Уряду України потрібно забезпечити реальну заборону дискримінації

Про це йдеться у коментарі організації у зв'язку з рішенням Єврокомісії про можливість переходу до другого етапу Плану дій з лібералізації візового режиму з Україною .

«ILGA - Europe визнає зусилля, зроблені українським урядом в останні місяці для зміцнення захисту від дискримінації та вітає зусилля Європейської комісії прискорити зусилля, які повинні привести до безвізових поїздок для українських громадян до ЄС. Разом з тим, ILGA - Europe висловлює стурбованість потенційною небезпекою того, що український уряд не зможе реалізувати свої зобов'язання щодо посилення антидискримінаційних механізмів», - написано в заяві.

Організація привітала публічне зобов'язання українського уряду однозначно заборонити дискримінацію на грунті сексуальної орієнтації в подальшій реформі трудового кодексу.

«Українському уряду слід адекватно забезпечити судову систему всім необхідним для роботи, йому слід демонструвати, що реформи ведуть до ефективної імплементації стандартів прав людини у сфері недискримінації», - заявила з цього приводу виконавчий директор ILGA - Europe Евелін Параді.

27 травня 2014 Єврокомісія заявила про готовність перейти до другого етапу Плану дій з лібералізації візового режиму з Україною.

ЄС надав Україні План дій щодо лібералізації віз 22 листопада 2010. Цей План складається з двох етапів. На першому необхідно внести законодавчі зміни, а на другому - забезпечити їх реалізацію на практиці.

Одним з найбільш суперечливих питань для українського політикуму довгий час залишалося питання законодавчої заборони дискримінації у трудових відносинах на основі сексуальної орієнтації.

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу. 

Джерело: euplus.info

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти