1335

ЛГБТ-активісту відмовили в членстві партії «Демократичний альянс»


Виконавчому директору ВБО «Точка опори», відкритому гею та ЛГБТ-активісту Богдану Глобі відмовили у вступі до партії «Демократичний альянс» через його активну позицію у відстоюванні рівних прав для ЛГБТ.

ЛГБТ-активісту відмовили в членстві партії «Демократичний альянс»

Київське відділення аргументувало відмову тим фактом, що їхня партія є «християнсько-демократичною», а представник партії заявив: “...важливою цінністю для нас є сім’я. І тут у нас виникають серйозні розбіжності з позицією ЛГБТ-спільноти. Для нас сім’я це чоловік, дружина і діти... Ми проти спроб поширити значення сім’ї, таїнства шлюбу тощо на гей-пари,” кінець цитати. Також, зі слів заступника голови партії «Демократичний альянс», вони намагаються уникати дискусій на «чутливі для суспільства» теми.

З іншого боку, представник «Демальянсу» повідомив, що їхня партія не проти «співжиття чи об’єднання гей-пар», але, головне, щоб це не було названо «сім’єю» у традиційному значенні.

ВБО “Точка опори” опублікувала свою офіційну позицію щодо відмови лідеру організації в членстві партії. Наголосили, що “фактом відмови в членстві партії за ознакою сексуальної орієнтації “Демократичний альянс” порушив низку законів та Конституцію України. Зокрема стаття 24 Конституції визначає: “Не може бути привілеїв чи обмежень за ознаками раси, кольору шкіри, політичних, релігійних та інших переконань, статі, етнічного та соціального походження, майнового стану, місця проживання, за мовними або іншими ознаками”.

Цікаво, що на офіційному сайті партії немає згадок про «християнсько-демократичний» напрямок партії.

Довідка: Партія “Демократичний альянс” заснована 8 серпня 2010 року установчим з’їздом партії в Києві. Мета діяльності партіїі: “забезпечення інтересу українських громадян на гідне життя та особистий розвиток через сприяння у формуванні та вираженні їх політичної волі, шляхом участі у виробленні державної політики, формуванні органів влади, місцевого та регіонального самоврядування і представництво в їх складі”.

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу. 

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти