581

Лідер «Демократичного альянсу» розповів, що їхня партія "християнсько-демократична" і що сім’я – це лише "чоловік і жінка"


Голова партії «Демократичний альянс» Василь Гацько, яка матиме представництво у Київраді, відповів на запитання журналістів щодо ситуації із відмовою ЛГБТ-активісту Богдану Глобі в членстві партії.

Лідер «Демократичного альянсу» розповів, що їхня партія "християнсько-демократична" і що сім’я – це лише "чоловік і жінка"

Василь Гацько сказав: «Політичний світогляд "Демократичного альянсу" передбачає, що гідність всіх людей є рівною без виключення». За словами лідера «ДА», під час вступу в партію кандидатів не запитають про їх сексуальну орієнтацію, їх не цікавить «хто з ким спить». Але активна позиція Богдана Глоби у відстоюванні прав ЛГБТ-людей стала перешкодою для його вступу в партію, тому що, на думку Гацька, існує «різність поглядів нашої політичної партії і Богдана Глоби на інститут сім’ї і ряд інших».

Також Василь Гацько зазначив, що він особисто і публічно перепросив у Богдана Глоби за ситуацію, яка «могла образити і його, і багатьох інших представників ЛГБТ-спільноти в Україні».

«Абсолютно природнім мені здається те, що люди, які підтримують інші погляди, гуртувалися б в інші політичні партії», - повідомив голова партії «Демократичний альянс».

Він також нагадав, що «Демократичний альянс» - це християнсько-демократична політична партія і наш політичний світогляд передбачає, що сім’я – це чоловік і жінка. Водночас ми не заперечуємо того, що можуть існувати інші форми співжиття, зокрема і для гомосексуальних пар».

На запитання, чи буде в майбутньому «Демократичний альянс» приймати в члени партії відкритих ЛГБТ-активістів, Гацько зазначив, що якщо «представники ЛГБТ-спільноти підтримують наші цінності, програму, погляди на сім’ю і т.д., то це означає, що вони можуть бути членами нашої політичної партії».

Василь Гацько повідомив, що партія, на даний момент, ще «не має позиції» щодо внесення ознак «сексуальна орієнтація» і «гендерна ідентичність» в антидискримінаційне законодавство у випадку проходження у ВРУ, якщо будуть оголошені дострокові парламентські вибори.

«Ми не мали відповідної дискусії всередині партії», - сказав новообраний депутат Київради.

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу. 
 

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти