269

Гра Goat Simulator і веселковий PutInHotel


Сьогодні виходить свіже оновлення Goat Simulator, яке має на меті критикувати політику російського президента за дискримінацію ЛГБТ-спільноти та привернути увагу суспільства до проблеми порушення прав ЛГБТ у РФ.

Гра Goat Simulator і веселковий PutInHotel

Шведська студія Coffee Stain випустила нове безкоштовне оновлення для гри Goat Simulator, у якому розкритикувала Володимира Путіна за порушення прав ЛГБТ-спільноти. Новий патч додає карту, де присутня будівля під назвою PutInHotel, над якими розвиваються Шестикольорові райдужні прапори - символи спільноти ЛГБТ.

Як відзначають самі розробники, таким способом вони хотіли зачепити Путіна і подивитися на його реакцію, якщо він, звичайно, сам наважиться випробувати симулятор козла. Крім того, важливою метою жартівливих розробників гри було показати ситуацією прав ЛГБТ в Росії і взагалі залучити до симулятору тих гравців, які до цього ніколи не цікавилися подібними забавами.

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу. 

Джерело: zonared.com

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти