627

Сашко Положинський прокоментував ситуацію з «ДемАльянсом» і ЛГБТ


Лідер українського гурту «Тартак» і активний учасник Євромайдану Олександр Положинський прокоментував ситуацію відмови відкритому ЛГБТ-активісту Богдану Глобі у членстві партії «Демократичний альянс», яку він активно підтримував перед виборами у Київраду.

Сашко Положинський прокоментував ситуацію з «ДемАльянсом» і ЛГБТ

Положинський спочатку відповів у коментарях до посту Анатолія Ульянова, який звернувся до музиканта з проханням прояснити позицію, щодо ситуації, «коли політична партія позиціонує себе як сучасна, прогресивна і демократична сила, і відразу порушує Конституцію України, що забороняє дискримінацію», - написав Ульянов.

Український музикант, відповідаючи на закид Ульянова, в якості аргументу, чому він виступає проти вчинку Богдана Глоби, згадав, як його «дискримінували» геї: «В мене в житті було безліч випадків, коли я отримував відмови щодо роботи, наприклад, на радіо або телебаченні, або в якихось концертах чи концертних турах. І в багатьох випадках остаточні рішення щодо цього приймали чоловіки-геї. Ну, так склалося, що багато їх у цих сферах людської діяльності на керівних посадах. Чомусь я жодного не звинувачував цих людей у гетерофобії чи ущемлені моїх прав на ґрунті сексуальної орієнтації. Вважаєш, треба було?».

Він зазначив також, що Україна в боротьбі за «рівні права і вільне мислення» на самому початку.

Положинський вважає,що вирішенням цієї ситуації було б «створення справжньої демократичної партії самим паном Глобою». На його думку «піаритися на своїй «гейності» кожен здібний гей може».

На завершення лідер «Тартака» повідомив, чому його ніхто не переконає в цій дискусії:

В особистому коментарі Національному ЛГБТ-порталу України Сашко Положинський повідомив: «Так, ми всі рівні. Але все це тільки теоретично, на жаль. І тільки гарні слова. Реалії такі, що ми всі не рівні». 

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти