363

Філарет: "Одностатеві шлюби – це спекуляція проти ЄС"


Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет розповів, що ЄС – єдиний шлях для України, а те, що в Московському патріархаті говорять про популяризацію одностатевих шлюбів після вступу України до Євросоюзу – спекуляція.

Філарет: "Одностатеві шлюби – це спекуляція проти ЄС"

Про це 85-річний Філарет заявив під час конференції в прес-центрі Волинської єпархії УПЦ КП 9-го червня.

Зі слів духівника, коли проходили переговори з представниками ЄС, то їм говорили, що українська церква проти одностатевих шлюбів, бо це забороняє Господь. Філарет каже, що кожна країна вправі сама вибирати свій шлях, а нас ніхто не змушує цього робити, й те, що окремі православні громади прирівнюють ЄС виключно з ЛГБТ – спекуляція.

«Я спілкувався з місцеблюстителем митрополитом УПЦ Московського патріархату Онуфрієм, він не підтримує вступ України до ЄС. На сьогодні європейський вектор – єдиний шлях, де ми здобудемо незалежність від Москви, альтернативи немає. Якщо хтось цього не підтримує – значить він не з українським народом», - наголосив Філарет.

Джерело: www.volynnews.com

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти