120

Понад 95 тисяч росіян хочуть перевірити психічне здоров’я Мізуліної


Рунет зібрав 95 тисяч підписів проти Мізуліної: "Психічно нездоровим не місце в Держдумі".

Понад 95 тисяч росіян хочуть перевірити психічне здоров’я Мізуліної

"Ми бачимо, що людина, яка займає посаду голови комітету Держдуми з питань сім'ї, жінок і дітей ігнорує навколишню дійсність, живучи у своєму вигаданому світі (що є однією з ознак шизофренії), звинувачує тих, хто не згоден з нею у співпраці з "педофільським лобі" (параноя), і володіє величезним комплексом неповноцінності - наприклад, вимагала визнати фразу "геї теж люди" екстремістської (її вимога, до речі, саме по собі є екстремістською) ", - йдеться в тексті петиції, розміщеній на сайті збору підписів onlinepetition.ru. 

За минулий рік число підтримуваних нею заборонних ініціатив зросло. Так, Мізуліна критикувала ЕКЗ (для сурогатного материнства), дитячі конкурси краси, серіал "Фізрук". Їй також приписували авторство якогось законопроекту про заборону орального сексу, втім, але це якраз виявилося "фейком". Як і чутки в інтернеті про нібито підготовку нею заборони на мастурбацію.

"Своїми вчинками, законопроектами і заявами вона демонструє професійну непридатність, тому ми, що підписанти, просимо МОЗ виділити кращих фахівців для того, щоб перевірити психічне здоров'я Єлени Мізуліної", - йдеться в петиції.

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.

Джерело: www.mk.ru/

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти