146

Російський професор-вигнанець прочитав лекцію в Києві, в якій не оминув питання гомосексуальності


Днями Інститут журналістики Київського національного університету імені Тараса Шевченка вітав звільненого за позицію по Україні професора МДІМВ (Московського державного інституту міжнародних відносин), бунтівника Андрія Зубова.

Російський професор-вигнанець прочитав лекцію в Києві, в якій не оминув питання гомосексуальності

Виступ професора тривав майже дві години. Йшлося і про давню історію слов’янських народів, і про нагальні питання сучасності.

У залі велися дискусії. Торкнулися й «європейського вибору для України й Росії», що може призвести до «аморальності, яка панує в сучасній Європі».

«Немає ідеальних людей і ідеальних цивілізацій. У часи Платона теж був широко поширений гомосексуалізм. То що, мені тепер не читати Платона?! Євроінтеграція — це, насамперед, свобода вибору. Нідерланди вибрали одну модель свободи, а Польща — іншу. У Парижі проходять багатотисячні акції на підтримку традиційних цінностей. Але все це стало можливим лише тому, що в європейських народів з’явилося право вибору», — зазначив московський гість.

Нагадаємо, 4 березня 2014 року Андрій Зубов опублікував в російському журналі «Ведомости» статтю під назвою «Це вже було». У ній Зубов, аналізуючи дії Росії відносно України і введення російських військ у Крим, проаналізував схожість рис нинішньої кризи з приєднанням Австрії до нацистської Німеччини в 1938 році. Зубов заявив про згубність для Росії таких дій. Після публікації даної статті 4 березня 2014 року Зубов був звільнений з роботи.

Джерело: www.golos.com.ua

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти