119

Барак Обама висловив свою підтримку студентам-транcгендерам


У квітні Департамент освіти США підтвердив, що дискримінація стосовно студентів-трансгендерів заборонена, відповідно до американської антисексистської політики, яка була прийнята у 70-х роках минулого століття.

Барак Обама висловив свою підтримку студентам-транcгендерам

Відповідно до положень цієї політики «жодна людина в США не може бути виключена з участі чи піддаватися дискримінації в будь-яких освітніх програмах, які отримують федеральну фінансову допомогу».

У своїй заяві Управління Департаменту з цивільних справ повідомило, що дана політика регулює позови, які стосуються дискримінації через гендерну ідентичність чи нездатність відповідати стереотипним уявленням про чоловіче і жіноче. Саме такі скарги уповноважений розглядати Департамент з цивільних справ.

Американський президент Барак Обама вчора під час Q&A на Tumblr сказав, що відповідні норми є потужним інструментом боротьби з дискримінацією трансгендерних студентів.

Джерело: www.pinknews.co.uk/

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти