149

Екс-генсек ООН Кофі Аннан застерігає щодо популяризації гомофобії Угандою


Колишній Генеральний секретар ООН Кофі Аннан висловився щодо Уганди, представник якої Сем Кутеса був обраний головою Генеральної Асамблеї ООН на час 69-ї сесії.

Екс-генсек ООН Кофі Аннан застерігає щодо популяризації гомофобії Угандою

Міністр закордонних справ Уганди Сем Кутеса був одностайно обраним головуючим від Африки вчора ввечері, незважаючи на петиції, які були підписані проти його призначення.

Кутеса раніше заявляв, що більшість африканців «ненавидять» гомосексуальність. Він активно підтримував гомофобні угандійські закони, прийняті в лютому. Вони загрожують ЛГБ-людям позбавленням волі до 14 років.

«Я сподіваюсь, що він не просуватиме ці відмінні погляди під час Генеральної асамблеї ООН», - сказав 76-річний ганійський дипломат.

Кофі Аннан повідомив, що суперечка з цього питання буде утрудненням для ООН.

«Але я бачу в ній сенс, адже якщо ООН проповідує і говорить людям про права людини, то ми маємо подавати приклад», - сказав Аннан.

Він також згадав, що «деякі люди померли» через гомофобні закони в Уганді.

Вчора Сем Кутеса сказав журналістам, що в нього відносно геїв «не має проблем», поки вони «поважають приватне життя».

Його пост в ООН матиме в оновному церемоніальну роль і триватиме один рік. Повноваження пана Кутеси на посту глави Генасамблеї ООН наберуть чинності у вересні.

Джерело: www.pinknews.co.uk/

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти