240

ЛГБТ-активіст: українські парламентарі не хочуть чути і переймати досвід американців


Виконавчий директор ВБО "Точка опори" і ЛГБТ-активіст Богдан Глоба, який нині перебуває у Вашингтоні з робочою поїздкою, завітав у студію "Голосу Америки" і розповів Мирославі Гонгадзе про проблеми ЛГБТ-прав в Україні.

ЛГБТ-активіст: українські парламентарі не хочуть чути і переймати досвід американців

Богдан Глоба зазначив, що коли потрапляєш в США, на відміну від України, одразу відчувається дух свободи і кожна людина може тут бути тим, ким вона є. На думку українського ЛГБТ-активіста в США можна відчувати себе "спокійно і безпечно".

На запитання Мирослави Гонгадзе, чи відчув пан Глоба розуміння серед американських політиків після виступу в Конгресі США, він відповів: "За результатами нашого виступу, я скажу, що американська влада більш відкрита, ніж українська". Зі спостережень пана Глоби набагато простіше домовитись про зустріч із американськими політиками, аніж з українськими.

Щодо розуміння проблематика ЛГБТ-прав в Україні американцями, Богдан Глоба сказав, що "Америка вже пройшла шлях прийняття ЛГБТ-спільноти, тому американські конгресмени, можновладці, державні структури дивляться на це з висоти досвіду". Але найбільшою перепоною до вирішення цього питання в Україні є те, що українські депутати і високопосадовці не хочуть переймати досвід американців, які, за словами Глоби, "готові приїздити і навчати українських парламентарів чи привозити їх сюди (в США) і показувати, як це все відбувалось тут".

Мирослава Гонгадзе також поцікавилась в українського ЛГБТ-активіста, чи вирішилась ситуація із відмовою йому у членстві партії "Демократичний альянс". Богдан Глоба повідомив, що наразі судовий позов щодо відмови у вступі в "Демократичний альянс" "готується до подання і проходить усі експертизи".

Також пан Глоба наприкінці розмови повідомив, що буде шукати однодумців і створюватиме нову ліберально-демократичну партію.

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти