137

Гомофоб Мілонов поглумився над українським прапором і передав "еротичні подарунки" Ляшко і Авакову


Віталій Мілонов накрив українським прапором смітник перед консульством в Санкт-Петербурзі.

Гомофоб Мілонов поглумився над українським прапором і передав "еротичні подарунки" Ляшко і Авакову

Акція протесту пройшла перед будівлею генерального консульства України в Санкт-Петербурзі. Поліція заборонила представнику ДНР в Петербурзі Віталію Милонова проводити мітинг, тому депутат з десятком прихильників передав еротичні подарунки депутатові ВРУ Олегу Ляшко, главі МВС Арсену Авакову і накрив їх українським прапором.

Після спілкування з поліцією Мілонов розгорнув прапор Донецької народної республіки, яку він представляє в Петербурзі, і відніс в урну перед консульством «подарунки» для уряду України.

«У посилку поклали тухле сало, вугілля та інтимні іграшки для депутата Верховної Ради Олега Ляшка. Посилку поклали в урну і Мілонов накрив її державним прапором України, привезеним, за його словами, з Майдану в грудні 2013 року», - повідомив кореспондент "Телеграфу".

Потім Мілонов і співтовариші з «Народного собору» запалили поминальні свічки в пам'ять про загиблих ополченців Донбасу з гаслами: «Ніхто не забутий, ніщо не забуте», «не забудемо, не пробачимо». Після чого Віталій Мілонов дав інтерв'ю журналістам і покинув місце проведення акції.

Джерело: rustelegraph.ru/

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти