69

Про життя ЛГБТ-мусульман розповість виставка


18 червня в державній бібліотеці Торонто розпочнеться експозиція, присвячена вельми чутливій темі для мусульман - представникам сексуальних меншин в мусульманській течії.

Про життя ЛГБТ-мусульман розповість виставка

В Канаді стартує фотовиставка, яка розповість, що в Північній Америці є представники ЛГБТ (лесбіянок, геїв, бісексуалів і транссексуалів), які вважають себе послідовниками ісламу і намагаються дотримуватися основних приписів віри.

Фотограф Самра Хабіб, автор кадрів для виставки «Тільки я і Аллах», вважає себе людиною з вільними поглядами, але в той же час називає себе мусульманкою.

«У багатьох мусульманських громадах представники ЛГБТ ховаються і живуть, забувши про гідність», - говорить один з героїв фотографій на виставці Ель-Фарук Хакі, адвокат з Торонто, повідомляє Washington Post.

Багато мусульманських лідери США в останні роки висловлювалися про те, що незважаючи на всю гріховність одностатевих відносин, мусульманським спільнотам не слід виганяти геїв з мечетей чи заперечувати, що вони залишаються послідовниками ісламу.

Зокрема, відомий на Заході шейх Ясір Казі зазначив, що незважаючи на обов'язковість боротьби з "содомітськими нахилами", сам по собі гомосексуалізм не виводить людину з ісламу, хоча і робить її грішнною.

Джерело: islamnews.ru 

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти