188

Гей-активісти влаштують акцію на матчі збірної Росії в Бразилії


Збірна Росії поки не стартувала на головному футбольному турнірі чотириріччя, проте вже відомо, що один з поєдинків команди Фабіо Капелло вшанують увагою гей-активісти, які збираються влаштувати акцію на грі Росія - Алжир.

Гей-активісти влаштують акцію на матчі збірної Росії в Бразилії

Як повідомляє бразильське видання O Globo, гей-активісти вшанують своєю увагою матчі Іран - Нігерія і Росія - Алжир.

Відомо, що в Ірані нетерпимо ставляться до представників сексуальних меншин, в цій країні для них передбачена навіть смертна кара. Таке ж ставлення до гомосексуалів є і в деяких містах Нігерії. Тому матч Іран - Нігерія, який відбудеться в понеділок відвідають гей-активісти.

Запланована присутність близько півтори тисячі активістів. У рамках акції пройде повішення двох ляльок в центрі Курітіби. Гей-активісти планують завдяки своїй акції показати всю абсурдність негативного ставлення до гомосексуалів в Ірані та Нігерії.

Матч Росія - Алжир, ймовірно, теж буде супроводжуватися акцією гей-активістів. Один з їх представників, Родріго Сальгадо, заявив наступне: «Все сталося автоматично. Ми побачили, що в Бразилії пройдуть матчі за участю Ірану, Росії та Нігерії. І почали висловлювати своє ставлення до них».

Джерело: sport.rbc.ru/

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти