135

Держдума вирішила не забороняти пропагувати увесь секс, а лише «нетрадиційний»


В Думі безуспішно намагались побороти тавро гомофобії, яке закріпилось за російськими депутатами. В минулому році вони прийняли скандальний закон про заборону «пропаганди гомосексуалізму» серед неповнолітніх.

Держдума вирішила не забороняти пропагувати увесь секс, а лише «нетрадиційний»

Сьогодні Держдума під час розгляду в першому читанні відхилила законопроект про заборону пропаганди будь-яких сексуальних відносин серед неповнолітніх. Про це повідомляє «Інтерфакс».

Даний проект закону був ініційований в січні 2014 року депутатом від "Єдиної Росії" Марією Максаковою-Ігенбергс. Депутатка намагалась змінити формулювання закону "пропагує нетрадиційні сексуальні відносини" на "пропагує пріоритет сексуальних відносин".

Законотворці намагались розширити заборону пропаганди нетрадиційних сексуальних відносин на більш ширше поняття будь-яких сексуальних відносин (в тому числі гетеросексуальних), аби нарешті завершити суперечки навколо того, що в РФ переслідують ЛГБТ.

Серед авторів даного проекту закону спочатку значилися інші депутати від партії більшості, а також від КПРФ і ЛДПР. Незабаром після внесення законопроект позбувся більшості своїх співавторів-депутатів. Так, депутати "Єдиної Росії" і КПРФ відкликали свої підписи під цією ініціативою після того, як дізнались, що цей законопроект насправді покликаний зменшити напругу на Заході, щодо гомофобних настроїв в Росії.

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти